Bārtulim piespēle, Admiral jau 0-3 pret Sibirj

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latvijas aizsargs Oskars Bārtulis izcēlies ar rezultatīvu piespēli KHL Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas trešajā spēlē, kur Admiral ar rezultātu 1:3 savā laukumā piekāpās Novosibirskas Sibirj spēlētājiem, sērijā līdz četrām uzvarām nokļūstot iedzinējos ar rezultātu 0-3.

Rezultātu 14. minūtē atklāja Sibirj spēlētājs Konstantīns Okulovs, bet jau nepilnu minūti vēlāk Admiral, spēlējot vairākumā, panāca izlīdzinājumu, kad pēc Bārtuļa piespēles precīzs bija Konstantīns Makarovs. Tiesa, otrajā trešdaļā viesu rindās vārtus guva Sergejs Šumakovs un Vladislavs Naumovs, Sibirj komandai novedot maču līdz uzvarai.

Vladivostokas komandas kapteinis Oskars Bārtulis šajā mačā laukumā pavadīja 25 minūtes un 32 sekundes, kas bija lielākais spēles laiks starp visiem hokejistiem. Latviešu aizsargs izdarīja vienu metienu un bloķēja divus metienus. Ceturtā spēle, kas var kļūt par noslēdzošo sērijā, svētdien vēlreiz risināsies Vladivostokā. Regulārajā čempionātā Sibirj guva trešo vietu Austrumu konferencē, bet Admiral palika sestajā pozīcijā.