Bārtuļa Vladivostokas Admiral ar zaudējumu sāk Gagarina kausa izcīņu

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latvijas aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas Admiral komanda pirmdien ar zaudējumu iesāka Kontinentālās hokeja līgas Gagarina kausa izcīņu. Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas spēlē Admiral ar rezultātu 2:4 (0:1, 2:2, 0:1) izbraukumā piekāpās Novosibirskas Sibirj spēlētājiem.

Otrās trešdaļas ievadā Sibirj bija izvirzījusies vadībā ar 2:0, vārtus gūstot Ivanam Vereščaginam un Viktoram Bobrovam. Kaut Aleksandrs Kuzņecovs vienus vārtus atguva, ātri vien mājinieki atjaunoja divu vārtu pārsvaru, izceļoties Stepanam Saņņikovam.

Otrās trešdaļas vidū Konstantīns Makarovs vēl samazināja Admiral deficītu līdz 2:3, tomēr izšķirošās trešdaļas ievadā Konstantīns Aleksejevs bija precīzs Sibirj komandā un palīdzēja novest dueli līdz uzvarai.

Bārtulis šajā mačā laukumā pavadīja 24 minūtes un 51 sekundi, veicot piecus metienus pa pretinieku vārtiem, kas bija dalīts lielākais skaits komandā. Tāpat viņš izcēlās ar diviem bloķētiem metieniem un vienu spēka paņēmienu.

Sērijā līdz četrām uzvarām pagājušās sezonas Austrumu konferences fināliste Sibirj izvirzījusies vadībā ar 1-0. Regulārajā sezonā Sibirj guva trešo vietu Austrumu konferencē, bet Admiral palika sestajā pozīcijā.