Bārtuļa Vladivostokas Admiral ar 0:3 piekāpjas Lokomotiv

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latvijas izlases aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Vladivostokas Admiral regulārā čempionāta mačā piektdien ar 0:3 (0:1, 0:2, 0:0) viesos piekāpās Jaroslavļas Lokomotiv, kurā par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālsts Sergejs Naumovs.

Nepārspēts šajā mačā palika Lokomotiv vārtsargs Aleksejs Murigins, kurš tvēra 21 Admiral hokejistu mesto ripu. Mača rezultātu spēles 15.minūtē atklāja Andrejs Loktionovs, bet otrā perioda sestajā minūtē Staņislavs Čistovs panāca jau divu vārtu pārsvaru.

Divas minūtes pirms otrās trešdaļas beigām Vladislavs Gavrikovs trešo reizi pārspēja Admiral vārtsargu Ivanu Naļimovu, bet trešajā periodā komandas vārtus neguva, tādējādi uzvaru ar 3:0 izcīnīja Lokomotiv.

Bārtulis šajā mačā laukumā bija 26 minūtes un 50 sekundes, kas bija otrs lielākais laiks komandā. Tāpat viņš šajā spēlēs izcēlās ar diviem metieniem pa pretinieku komandas vārtiem.

Šosezon latvietis laukumā bijis 36 mačos, gūstot astoņus vārtus un izdarot septiņas rezultatīvas piespēles.