Avtomobilist Špenglera kausa mačā sagrauj Šveices komandu Davos

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

KHL komanda Jekaterinburgas Avtomobilist Šveicē notiekošā prestižā Špenglera kausa izcīņas mačā svētdien ar 5:1 sagrāva turnīra saimnieci Davos vienību. Uzvarētāju labā ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Aleksejs Mihnovs.

Pirmā perioda beigās Mihnovs atklāja mača rezultātu, bet otrā perioda desmitajā minūtē Avtomobilist panāca jau divu vārtu pārsvaru. Lai gan pusotru minūti vēlāk mājinieki vienus vārtus atguva, tomēr Krievijas klubs sameta vēl trīs ripas mājinieku vārtos un svinēja uzvaru ar 5:1.

Cattini grupā viena uzvara vienā spēlē ir Kanādas izlasei, kurā ir divi Minskas Dinamo hokejisti, septiņi spēlētāji no Amerikas Hokeja līgas (AHL), kā arī 14 Šveicē spēlējoši kanādieši. Viens panākums divos mačos Avtomobilist kontā, bet Davos piedzīvojusi vienu zaudējumu un šovakar aizvadīs maču pret Kanādas izlasi.

Latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Šveices hokeja komanda Lugano sestdien nonāca iedzinējos ar trīs vārtu deficītu, tomēr izcīnīja uzvaru ar 6:3 pār Vācijas čempioni Manheimas Adler. Savukārt svētdien Artūra Kuldas pārstāvētais KHL Somijas klubs Helsinku Jokerit Vācijas klubam piekāpās ar 3:5.