Ansons kļūs par otro Latvijas hokeja galveno tiesnesi KHL čempionātā

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!
0 komentāri

Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) licences Latvijas tiesnesis Andris Ansons ir uzaicināts tiesāt šīs sezonas Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) spēles. Ansons ir nozīmēts kā galvenais tiesnesis uz 19. janvāra spēli starp Jokerit un Admiral un 21. janvāra spēli starp Jokerit un Novokuzņeckas Metalurg. Abas spēles norisināsies Helsinkos.

Andris Ansons ir kļuvis tikai par otro galveno tiesnesi no Latvijas, kurš apkalpos KHL spēles. Kā zināms, jau astoto sezonu KHL spēles tiesā latviešu tiesnesis Eduards Odiņš, savukārt kā līnijtiesneši KHL spēles ir apkalpojuši Juris Balodis un Ansis Eglītis.

Gadumijā Andris Ansons kā galvenais tiesnesis Helsinkos tiesāja U20 pasaules čempionāta elites divīzijas spēles. Kopumā pasaules čempionātā Latvijas tiesnesis apkalpoja piecas spēle: Šveice–Zviedrija, Slovākija–Čehija, Baltkrievija–Krievija, Somija–Čehija un ceturtdaļfināla spēli starp Zviedriju un Slovākiju.

Kā zināms, Eduards Odiņš un Andris Ansons iekļauti paplašinātajā tiesnešu sarakstā, kas varētu apkalpot nākamā gada pavasarī Krievijā paredzētā pasaules hokeja čempionāta spēles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas