Ak Bars uzvar KHL Austrumu konferences otrajā finālspēlē

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Uzvaru Kontinentālās Hokeja līgas Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences fināla otrajā mačā svētdien izcīnīja Kazaņas Ak Bars, kas savā laukumā ar 2:1 pārspēja Novosibirskas Sibir.

Spēles rezultātu mājiniekiem astotajā mača minūtē atklāja Kirils Petrovs, taču otrajā trešdaļā vairākumā precīzs bija zviedru leģionārs Oskars Mellers, dubultojot savas komandas pārsvaru un panākot 2:0. Pēdējā periodā viesu komanda vienus vārtus atguva, precīzu metienu Ak Bars vārtos raidot Vladimiram Butuzovam.

Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām Ak Bars komanda pārņēmusi vadību ar 2-0, jo pirmajā duelī piektdien svinēja sauso uzvaru ar 2:0. Šīs sērijas trešā cīņa tiks aizvadīta otrdien Novosibirskā.