Admiral un Bārtulis KHL gūst ceturto uzvaru pēc kārtas

Latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas Admiral komanda KHL regulārā čempionāta spēlē savā laukumā ar 2:1 pieveica Novokuzņeckas Metallurg vienību. Šī Admiral vienībai ir jau ceturtā uzvara pēdējās piecās spēlēs. Latviešu aizsargs un Admiral komandas kapteinis ar rezultativitātes punktiem neizcēlās.

Mača rezultātu ceturtajā minūtē atklāja Admiral rindās spēlējošais Artjoms Podšendjalovs. Mājinieki vadībā bija nākamās 40 minūtes, līdz neizšķirtu 1:1 panāca Metallurg vienību pārstāvošais Roberts Kousals. Tiesa, nepilnu minūti vēlāk mājinieki atguva vadību, kad ripu precīzi pretinieku vārtos raidīja Admiral komandā spēlējošais Dmitrijs Sajustovs.

Admiral kapteinis Bārtulis šoreiz laukumā pavadīja tieši 27 minūtes, kā laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem. Tāpat latvieša kontā viena bloķēta pretinieku mestā ripa un trīs spēka paņēmieni. Šīs sezonas 30 spēlēs Bārtulis iekrājis 12 punktus – septiņi vārti un piecas rezultatīvas piespēles.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.