Admiral bez Bārtuļa “bullīšos” pārspēj Daugaviņa Torpedo

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Bez sava kapteiņa Oskara Bārtuļa spēlējošā Vladivostokas Admiral pirmdien Kontinentālās Hokeja līgas izbraukuma spēlē pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 uzvarēja Kaspara Daugaviņa Ņižņijnovgorodas Torpedo.

Kad komandas spēlē bija aizvadījušas divas minūtes, mājiniekus vadībā izvirzīja Artjoms Aljaevs, bet otrā perioda 39 sekundē Vadims Homickis panāca jau divu vārtu pārsvaru.

Tomēr Torpedo trešās trešdaļas sākumā divu minūšu laikā zaudēja vadību, jo precīzi biji Admiral hokejisti Aleksandrs Gorškovs un Kirils Voroņins.

Atlikušajā spēles pamatlaikā un papildlaikā vienības vārtus neguva un uzvarētājs bija jānoskaidro pēcspēles metienu sērijā. Tajā pie mēģinājuma tika arī Daugaviņš, kura ripu tvēra Admiral vārtsargs Igors Bobkovs. Nākamajā mēģinājumā precīzs jau bija Admiral amerikāņu uzbrucējs Deivids Būts, kurš nodrošināja viesiem uzvaru.

Uzvaras bullīti Būts realizēja arī pirms četrām dienām, kad Admiral izbraukumā ar 5:4 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Čerepovecas Severstaļ.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un 40 sekundes, metienus pa vārtiem neizdarot. Tāpat latvietis uzvarēja abos divos iemetienos, kuros piedalījās, kā arī izprovocēja vienu pārkāpumu.

Admiral latviešu aizsargs Bārtulis traumas dēļ izlaidīs aptuveni desmit dienas. Kā pastāstījis vienības galvenais ārsts Jevgēņijs Harčenko, pirmdien pārbaudēs spēlētājam konstatēts daļējs bojājums vienā no dziļajiem muskuļiem.

Šajā sezonā Bārtulis 34 spēlēs guvis astoņus vārtus, izpildījis septiņas rezultatīvas piespēles, kā arī ticis pie pozitīva lietderības koeficienta +9.