Ābola un Masaļska Lada piekāpjas Maskavas Spartak

Prognozē rezultātu un laimē viedtālruni!

Latviešu speciālista Arta Ābola trenētā Toljati Lada vienība otrdien piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačos, kamēr latviešu vārtsargs Edgars Masaļskis kārtējo reizi palika ārpus pieteikuma.

Lada otrdien savā laukumā ar 1:2 (0:2, 1:0, 0:0) piekāpās Maskavas Spartak hokejistiem. Zīmīgi, ka šī ir ne tikai Lada vienības ceturtā neveiksme pēc kārtas, bet arī ceturtā reize, kad ārpus komandas pieteikuma palika Masaļskis.

Viesu komanda pirmās trešdaļas izskaņā trīs minūšu laikā guva divus vārtus, izvirzoties vadībā ar 2:0. Lai arī otrā perioda vidū Lada rindās spēlējošais Aleksandrs Bumagins vienus vārtus atguva, panākt neizšķirtu mājiniekiem neizdevās, līdz ar to tika ciesta kārtējā neveiksme KHL mačos.

Pirms tam Lada aizvadīja četru spēļu izbraukumu, kurā pēdējās trīs spēlēs cieta zaudējumus. Turpinājumā Lada hokejistus sagaida vēl viena mājas spēle, kurā tie tiksies ar pašreizējo čempioni Sanktpēterburgas SKA, bet jau svētdien aizvadīs maču Rīgā, kurā spēkosies ar vietējo Latvijas komandu Dinamo.