Detroitas Red Wings uzvar Vankūveras Canucks un pietuvojas līderiem

Nacionālās Hokeja līgas vienīgajā svētdienas spēlē Detroitas Red Wings ar 5:3 uzvarēja Vankūveras Canucks un pietuvojās Austrumu konferences līderiem.

Pēc Detroitas zviedru hokejistu Niklasa Kronvala un Gustava Nīkvista metieniem, Red Wings izvirzījās vadībā 2:0. Otrās trešdaļas sākumā Canucks uzbrucējs Lindens Vejs izmantoja vairākumu un samazināja rezultāta starpību. Izmantojot vienu spēlētāju, Detroita atkal palielināja pārsvaru – Canucks aizsargs Luka Zbiza neveiksmīgi iesita ripu savos vārtos, bet to guvums tika ieskaitīts blakus esošajam Pāvelam Dacjukam.

Trešajā periodā Šons Matiass samazināja rezultāta starpību, Red Wings aizsargs Denijs Dekeisers ceturto reizi pārspēja Raianu Milleru, vēl vienus vārtus Vankūverai un savus otros mačā guva Lindens Vejs, bet punktu spēlei, iemetot ripu tukšos vārtos, pielika Pāvels Dacjuks.

Pēc uzvaras Detroita pacēlās uz 5. vietu Austrumu konferences tabulā, tikai par punktu atpaliekot uzreiz no četriem klubiem – Pitsburgas Penguins, Tampabejas Lightning, Ņujorkas Islanders un Monreālas Canadiens.