VIDO: Kings fans vēsā mierā iemet no centra un laimē jaunu automašīnu

0 komentāri

Kāds NBA komandas Sakramento Kings līdzjutējs mača starplaikā kļuva par jaunu automašīnu bagātāks. Basketbola draugs visai vēsā mierā prata realizēt metienu no laukuma centra un mājās aizbraukt ar jauno spēkratu.

Kings komandas atbalstītājs piedalījās vienības rīkotajā konkursā, kurš norisinājās Sakramento Kings un Portlendas TrailBlazers mača starplaikā. Fans visai ilgi sagatavojās, taču spēja skaisti raidīt apaļo priekšmetu grozā, saņemot arī komandas spēlētāju uzslavas. Visā mačā gan Kings ar 107:115 atzina Trailblazers pārākumu un mazliet sarūgtināja līdzjutēja labo dienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Kings līdzjutēja fantastiskais metiens

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas