VIDEO: otrā daļa! Ņujorkas Knicks blogeris Liepājas centrā intervē latviešus un apmeklē tirdziņu

1 komentārs

Amerikāņu blogeris ir atbraucis uz Latviju, lai noskaidrotu, ko latvieši domā par Kristapu Porziņģi! Pirmajā video bloga daļā amerikānis noskaidroja, vai latviešu meitenes ietu ar Kristapu uz randiņu, kā arī devās izbaudīt Rīgas naktsdzīvi kādā klubiņā, kur arī labprāt parunājās ar vietējiem iedzīvotājiem! Taču video bloga otrajā daļā tālais viesis devās uz Kristapa dzimto pilsētu Liepāju!

Amerikā ir ļoti liela interese par mūsu talantīgo basketbolistu Kristapu Porziņģi, tāpēc nav brīnums, ka Ņujorkas Knicks blogeris ir atbraucis uz Latviju, lai noskaidrotu, ko vairāk par Kristapu. Video bloga otrajā daļā- viņš intervē latviešu iedzīvotājus Kristapa dzimtajā pilsētā – Liepājā, dodas uz viņa pirmo basketbola zāli un izbauda Baltijas jūras burvību!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: OTRĀ DAĻA! Ņujorkas Knicks blogeris Liepājas centrā intervē latviešus un apmeklē tirdziņu!

Barstool Sports visits Leipaja, Kristaps Porzingis’ hometown in the country of Latvia to do some investigative journalism.

 FOTO: Kristaps Porziņģis

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas