VIDEO: žiperīgā 100 gadus veca kundze sporto

0 komentāri

Šīs kundzītes vārds ir Ida Kīlinga, un viņai ir 100 gadu. Ida ir dzīvs piemērs, ka vecums sportam nav šķērslis un ka ar fiziskām aktivitātēm var sākt nodarboties jebkurā vecumā.

Šajā video kundzīte iesildās pirms skrējiena pa stadionu, viņa izpilda dažus vingrinājumus un labprāt kopā ar biedreni dodas skriet. Ida jaunībā ir strādājusi par auklīti, logu mazgātāju, šuvēju un bija vientuļā māmiņa. Savā mūža viņa zaudēja divus dēlus, kuri lietoja narkotikas un pati sirga ar depresiju. Kad Kīlingas kundzei apritēja 67 gadi, viņas meita palīdzēja viņai atlabt ar skriešanas palīdzību. Noskaties video, kurā pieredzējusī kundze stāsta par savu nodarbošanos!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas