VIDEO: ziņu moderatore ētera laikā pazīstamu golferi nosauc par leprikonu

0 komentāri

Amerikāņu kanāla FOX ziņu moderatore ētera laikā visai skarbi izteikusies par pazīstamo ziemeļīru golferi Roriju Makilroju, nosaucot viņu par leprikonu. Ziņu raidījumā bija sižets par sportista neseno potītes savainojumu, kas, ļoti iespējams, liegs sportistam piedalīties tuvākajās sacensībās.

Pēc tam, kad bija jāseko nākamajam ziņu sižetam, video ļoti labi dzirdams, kā kāda no ziņu moderatorēm fonā saka: “Viņš (Makilrojs) ir leprikons, nevaru viņu izturēt!” Bet ziņu dienesta kolēģe ļoti prasmīgi spēja notušēt partneres kļūdu un sacīja: “Labi, turpināsim ziņas.” Zinot stingros ASV likumus, iespējams, ka Makilrojs vērsīsies tiesā par šādu cieņas aizskaršanu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas