VIDEO: Ziemassvētku vecīši cilvēku un labestības dēļ ir gatavi uz visu

0 komentāri

Tuvojoties lielajam notikumam, Ziemassvētku vecīši sāk pievērst uzmanību sportiskajai formai. Vairāki simti topošo dāvanu dalītāji ASV pulcējušies, lai mērotu spēkus slēpošanā un snovbordā. Šādas sacensības rīkotas cēla mērķa labad – visus līdzekļus ziedos labdarībai. Tikmēr Austrālijā Ziemassvētku vecīši nodevušies skriešanas priekiem.

Ziemassvētku vecīšiem bija iespēja sacensties piecu un desmit kilometru garās distancēs, bet obligātais nosacījums, lai piedalītos braucienā – būt saģērbtam kā Santaklausam. Katrs dalībnieks par sacensībām samaksāja 15 dolārus, bet visus savāktos līdzekļus ziedoja labdarībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Ziemassvētku vecīši ir arī lieliski slēpotāji un snovotāji!

Tikmēr Austrālijas lielākajā pilsētā Sidnejā vairāki simti Ziemassvētku vecīši piedalījās piecus kilometrus garā skrējienā. Arī šajā pasākumā nopelnītos līdzekļus ziedoja labdarībai.

VIDEO: Austrālijā Ziemassvētku vecīši piedalās labdarības skrējienā

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas