VIDEO: Zelta zirgs nosaka uzvarētāju! Oriģināls izlozes veids!

0 komentāri

Pirms neilga laika MGXP Latvia komanda izsludināja konkursu, kurā savā īpašumā varēja iegūt VIP ielūgumus uz Pasaules Čempionātu motokrosā Ķegumā. Parasti ir pierasts, ka izlozē uzvarētāju nosaka cilvēks, taču šī izloze krasi atšķīrās no visām iepriekšējām, kuras tu esi redzējis, jo uzvarētāju noteica Zelta zirgs!

Uz katra šķīvīša tika sagatavotas zīmītes ar motokrosistu mīļākajiem jautājumiem, savukārt uz katra jautājuma bija uzlikts ābols ar savu numuru. Zelta zirga uzdevums bija noteikt uzvarētāju, izvēloties vienu no āboliem. Kā veicās zirdziņam un kas uzvarēja – noskaties video!

VIDEO

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas