VIDEO: Thunder spēlētājam īpatnēja sasveicināšanās

0 komentāri

NBA komandas Oklahomsitijas Thunder jaunajam spēlētājam Kamerūnam Peinam, kuru vienība pagājušajā vasarā draftēja ar augsto 14. numuru, pirms mača ar komandas biedriem ir ļoti savdabīga un amizanta sasveicināšanās.

Ar katru no komandas biedriem Peinam ir atsevišķs un unikāls sasveicināšanās veids, kuru varētu nosaukt arī par pirmsspēles rituālu. Interesanti, ka šajā “afērā” iesaistījusies arī Thunder lielākā zvaigzne Kevins Durants. Peins ar Drantu sarokojās un vēl nedaudz uzdejoja. Oklahomsitijas vienībā īpaša sarokošanās nav retums, jo eksplozīvais saspēles vadītājs Rasels Vestbruks īpaši uzmundrina partnerus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video: Kamerūna Peina dažādās sasveicināšanās

Thunder Rookie Cameron Payne Likes Dance-Style HandshakesOKC Thunder rookie Cameron Payne has the pregame handshake thing down. (via @anthonyVslater/Twitter)

Posted by Bleacher Report on ceturtdiena, 2015. gada 31. decembris

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas