VIDEO: tenisists demonstrē izcilu godīgumu un atdod pretiniekam netaisnīgi iegūtu punktu

0 komentāri

Ar izcilu godīgumu Hopman Cup turnīrā izcēlies amerikāņu tenisists Džeks Soks, kurš pret austrāliešu leģendu Leitonu Hjūitu laboja tiesnešu kļūdu un atdeva punktu sāncensim.

Otrā seta noslēgumā Leitons Hjūits veica servi, bet tā izlidoja ārpus laukuma, un punkts pienācās Džekam Sokam. Tomēr amerikānis pamanīja, ka bumbiņa ielidoja laukumā un izmantoja “challenge” iespēju (ar speciālu sistēmu atkārtojumā apskatīt, kur bumbiņa ielidojusi). Tiesnesis bija kļūdījies un punktu ieguva Hjūits, bet Soks izpelnījās lielas skatītāju ovācijas un platu sāncenša smaidu. Tomēr šāda godīga rīcība neglāba Soku, un Hjūits pieveica amerikāni ar 7-4, 6-4.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Soks atdod punktu, izpelnās lielas skatītāju ovācijas un platu sāncenša smaidu

Hopman Cup turnīrs šogad norisinās Austrālijas pilsētā Pērtā, un tajā piedalās septiņu dažādu valstu vīriešu un sieviešu tenisisti, kas pārstāv savu nāciju kopīgā ieskaitē.  Pagājušajā gadā sacensībās uzvarēja Polijas valstsvienība.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas