Vācijas kausa ceturtdaļfināla mačā starp VfB Stuttgart un Dortmundes Borussia vienībām ļoti sāpīga epizode piemeklēja mājinieku aizsargu Toni Šunjiču, kurš, cenšoties izsist bumbu ārpus laukuma, ar galvu ielidoja vārtu stabā.

Bosniešu aizsargs centās novērst briesmas savu vārtu priekšā, bet lielās inerces dēļ ielidoja vārtu konstrukcijā. Nekavējoties laukumā devās komandas mediķi, taču, par laimi, spēlētājs pats ar savām kājām bija spējīgs atstāt laukumu. Visā mačā ar 3:1 pārāka bija Borussia vienība, kas ar 3:1 pieveica VfB Stuttgart komandu.

Vācijas kausā trešdien notiks atlikušās divas ceturtdaļfināla spēles. Berlīnes Hertha izbraukumā spēlēs pret Vācijas 2. bundeslīgas komandu Heidenheim, savukārt titulētā Minhenes Bayern viesos tiksies ar 2. bundeslīgas vienību VfL Bochum. Pagājušajā gadā Vācijas kausu izcīnīja VfL Wolfsburg, kas finālā ar 3:1 uzveica Dortmundes Borussia.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.