VIDEO: snovbords vasarā Latvijā un vēl peldkostīmā? Skaties!

0 komentāri

Aktīvās atpūtas, mūzikas un jaunrades festivālā Playground bija izveidota īpaša snovborda trase. Tās izveidē tika izmantots daudz smilšu un dažāda veida caurules un rampas. Interesanti, ka šī vasarīgā trase atradās meža vidū, tomēr tas neliedza sniega dēļa sportistus nodoties pozitīvo emociju gūšanai.

Dažiem no snovborda sportistiem šāda veida vasaras trase ar smiltīm un dažādām caurulēm bija pilnīgs jaunums, taču neatkarīgi no tā entuziasti nodevās jautrajai un bīstamajai nodarbei. Tikmēr citi Playground dalībnieki sacīja, ka izbauda pasākumu un labprāt ierastos atkal. Īpašs paldies drona pilotam – Jurģim Rudmiezim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: sportisti meža vidū nododas snovborda vasarīgajiem priekiem

Aizvadīta elpu aizraujoša diena! Bijuši gan gludi nobraucieni, gan asi pagriezieni un ekstrēmi salto. To visu un vēl vairāk šodien piedzīvojām Playground Festival. Un sakām lielu paldies drone pilotam Jurģim Rudmiezim! #viasatvasara #playground333

Posted by Viasat Latvija on sestdiena, 2015. gada 11. jūlijs

FOTO: Playground festivāla krāšņie dalībnieki un snovborda trase

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas