VIDEO: profesionāls “dankeris” džinsos pārsteidz NBA All Star spēlētājus

0 komentāri

Svētdien NBA All Star spēles ietvaros gan pašus basketbolistus, gan skatītājus, ar iespaidīgiem “dankiem” pārsteidza profesionāls “dankeris” no Kanādas – Džordans Kilganons. 

Džordans Kilganons ir profesionāls “dankeris”, kurš ir viens no biedrības Dunk Elite biedriem. Katru gadu kopā ar pārējiem šīs apvienības “dankeriem”, tostarp latvieti Kristapu Dārgo, viņš dodas uz starptautiskajiem Slam Dunk konkursiem, tādējādi popularizējot šo sporta veidu un cīnoties par titulu. Svētdien NBA All Star spēles ietvaros kanādietis nolēma parādīt spēlētājiem, ko nozīmē patiešām īsts bumbas trieciens no augšas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: profesionāls “dankeris” džinsos pārsteidz NBA All Star spēlētājus

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas