VIDEO: Porziņģis iekļūst NBA nedēļas smieklīgākajos momentos

0 komentāri

NBA apkopojusi aizvadītās nedēļas smieklīgākos atgadījumus un topā iekļuvis arī latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis. Savainotais spēlētājs devās līdzi Knicks komandai izbraukuma tūrē, bet spēles laikā komandas biedri īsti negribēja palaist latvieti apsēsties.

Piektdienas naktī Ņujorkas Knicks izbraukumā tikās ar Filadelfijas 76ers vienību. Komandai līdzi bija devies arī Kristaps Porziņģis, kurš šobrīd ārstē pleca savainojumu. Tomēr latvietim uz komandas soliņa nebija atvēlētas daudz vietas, taču liepājnieks prata iespiesties mazajā krēslā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: komandas biedri neļauj Porziņģim apsēsties

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas