VIDEO: Ostapenko sadusmojas, aizmet raketi un trāpa bumbiņu padevējam

0 komentāri

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko Oklendas WTA International sērijas turnīra otrajā kārtā nespēja nosargāt drošu uzvaru un ar 6-4, 6-7 (4:7), 5-7 piekāpās Naomi Broudijai no Lielbritānijas.  Taibreikā arī notika nepatīkams incidents, kad Ostapenko pēc zaudētas izspēles izmeta raketi no rokām un tā trāpīja bumbiņu padevējam.

Kaut Latvijas tenisiste apgalvoja, ka rakete viņai izslīdējusi, Broudija tiesnesim pieprasīja, lai Ostapenko tiktu diskvalificēta un pat izsauca kortā turnīra galveno tiesnesi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Bija diezgan skaidrs, ka viņa meta raketi un trāpīja bumbiņu padevējam. Par to būtu jādiskvalificē,” pēc mača teica Broudija, uzsverot, ka netic Ostapenko apgalvojumam par raketes izslīdēšanu. “Atkārtojumā ir skaidri redzams, ka tā neizslīdēja. Tomēr šāds ir teniss un galvenais vārds pieder tiesnesim.”

VIDEO: Ostapenko aizmet raketi un trāpa bumbiņu padevējam

Tāpat tenisistes iesaistījušās arī vārdu apmaiņā pēc mača. “Jeļena (Aļona) komentēja, ka mana uzvedība bija briesmīga. Nedomāju, ka kortā paveicu ko necienīgu. Spiediens bija augsts un adrenalīns uzkarsēts.”

“Mēs iesaistījāmies nelielā konfrontācijā, tomēr viņa būs fantastiska spēlētāja. Esmu droša, ka mācīsimies no šodienas kļūdām un virzīsimies uz priekšu,” uzsvēra Broudija.

VIDEO: Ostapenko pēc mača iesaistās asā vārdu apmaiņā

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas