VIDEO: Oskars Lepers mācās dejot. Dejot uz garā dēļa!

0 komentāri

LNT Brokastu žurnālists Oskars Lepers apguvis amerikāņu futbolu un disku golfu, nolēmis ķerties arī pie garā dēļa jeb longborda! Pagaidām Oskars ar longbordu nepavisam neprot braukt, bet, uzzinājis, ka uz tā var arī dejot, viņš bez mazākās šaubīšanās kāpa uz dēļa un mēģināja to lietu.

Dejošana uz dēļa aizsākusies uz ūdens, uz vindsērfinga dēļiem, un tikai vēlāk deju soļus sāka pildīt uz longbordiem. Pirmais palīgs un deju skolotājs Oskaram bija Artjoms Smirnovs. Tiesa, lai tiktu līdz deju soļiem, vispirms skolniekam uz dēļa vajadzēja iemācīties noturēties!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaidrs, ka uz longbordiem nenotiek tikai dejošana. Vispirms jau ar garajiem dēļiem brauc un dara to ļoti pieklājīgā ātrumā!

FOTO no Chill on the Hill mačiem Lorupes gravā:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas