VIDEO: Mesi raida fantastisku metienu ar futbola bumbu tieši basketbola grozā

0 komentāri

Sociālajos tīklos ir parādījies video, kurā pasaules slavenais Barselonas komandas futbolists viesojas ķīniešu sportiskajā raidījumā. Tajā viņš parāda lielisku metienu, kuru veic ar kāju, ar futbola bumbu no vairāku metru attāluma un raida to tieši  basketbola grozā!

Ķīniešu raidījumi vienmēr ir atšķīrušies ar dažādiem neparastiem uzdevumiem, tie ne tikai padara šovus interesantākus, bet arī piesaista sabiedrības uzmanību. Lūk, vienā no šādiem izklaidējošiem sporta raidījumiem tika uzaicināts Lionels Mesi, kura uzdevums bija raidīt futbola bumbu tieši basketbola grozā. Kā veicās futbolistam, vari aplūkot video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: fantastika! Mesi raida futbola bumbu tieši basketbola grozā

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas