VIDEO: Madrides Real futbolisti spēlē basketbolu un danko

0 komentāri

Kas to būtu domājis, ka arī futbolistiem sagādā īstu baudu uzspēlēt basketbolu un pat iespraust bumbu no augšas. Madrides Real futbola komanda vienā no saviem treniņiem ar lielāko prieku nodevās basketbola priekiem!

Madrides Real futbola komanda vienā no saviem treniņiem futbola bumbas dzenāšanas vietā ar prieku uzspēlēja basketbolu. Vislielāko sajūsmu šis sporta veids sagādāja pussargam Isko, aizsargam Danilu un uzbrucējam Krištianu Ronaldu.

VIDEO: Madrides Real futbolisti spēlē basketbolu un danko

Mini basketball game in training / Entrenamiento con mini basketDon’t miss Isco, Danilo and Cristiano finding a different kind of net as part of today’s training session at #RMCity! ¡Así es cómo Isco Alarcón, Danilo Luiz y Cristiano Ronaldo marcan puntazos en otro tipo de redes! #HalaMadrid Real Madrid Baloncesto NBA

Posted by Real Madrid C.F. on Wednesday, 3 February 2016

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas