VIDEO: Ledainā asinspirts kalnu nobraucienā ar divriteni

0 komentāri

Tas ir ārkārtīgi bīstami – ar divriteni doties lejā pa ledāju ar ātrumu virs 50 km/h pāri klintīm akmeņiem un bedrēm. Un tomēr vairāki tūkstoši adrenalīnu alkstoši riteņbraucēji piedalās Megavalanche nobraucienā Francijas Alpos.

Tas, ka dalībnieku skaits sasniedz 2700, nobraucienu nepadara mazāk bīstamu. Tieši otrādi – viens no galvenajiem uzdevumiem ir neuztriekties virsū citiem riteņbraucējiem un censties, lai neviens neuztriektos virsū tev.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ļoti daudziem drosminiekiem bīstamais nobrauciens beidzas jau pašā sākumā – uz aukstā ledus tiek sakurta īsta asinspirts. Ātrākie, meistarīgākie un veiksmīgākie tomēr tiek līdz finišam, kurā šogad pirmais bija Remī Absalons!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas