VIDEO: izmēģini – olimpiskie medaļnieki brāļi Šici brokastīs gatavo veselīgu smūtiju

0 komentāri

Siguldas kafejnīcās Doma olimpiskie medaļnieki Andris un Juris Šici gatavo brokastis – veslīgu smūtiju. Turklāt izņemot dažas brokastu sastāvdaļas, lielākā tiesa ir audzēta turpat Siguldā.

Ziemu Andris un Juris pārsvarā pavada sacensībās ārpus Latvijas. Katrai tautai mentalitāte ir citāda, un arī virtuves ir ļoti atšķirīgas. Brokastīs visbiežāk ir zviedru galds, olas, kāds siers, tiek iedzerts jogurts. Toties atbraucot mājās var pagatavot to, ko sirds patiešām kāro. Skaties ko un no kā veselīgo smūtiju gatavo Andris un Juris!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas