VIDEO: Iespaidīgi – pasaules labāko dankeru treniņi Marokā

0 komentāri

Viens no prestižākajiem bumbas triekšanas no augšas konkursiem ir NBA slam dunk konkurss, bet iespējams, ka tas nemaz nav viens no jaudīgākajiem, jo tajā var piedalīties tikai NBA spēlētāji. Taču labākie dankeri nespēlē NBA. Viņi trenējas Marokā!

Džeki, kuriem dankošana ir sirdslieta nāk no dažādākajām pasaules valstīm. Divi kanādiešu dankeri Džastins Darlingtons un Džordans Kilganons, ukrainietis Dmitrijs Krivenko, polis Rafals Lipinskis, amerikānis Porters Marberijs un mūsu latvietis Kristaps Dārgais. Viņi pārstāv  Dunke Elite komandu, kura sastāv no labākajiem pasaules dankeriem.Katrs no viņiem ir vairākas reizes uzvarējis kādā no rīkotajiem slam dunk konkursiem. Lūk, aizkulises, kurās paši dankeri stāsta par savam sajūtām, kuras izraisa bumbas triekšana grozā no augšas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: pasaules labāko dankeru aizkulises

FOTO: pasaules labākie dankeri Dunk Elite

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas