VIDEO: futbolā izdomāts sava veida “YoYo”

0 komentāri

Ļoti savādu, bet reizē interesantu treniņu uzdevumu izdomājuši Jāņa Ikaunieka pārstāvētā futbola kluba Metz U-15 komandas spēlētāji. Ar īpašām SenseBall bumbām, pie kurām ir piestiprināta aukla, veica vingrinājumu, kurā futbolisti ar pēdas iekšmalu dod piespēli pāri savai galvai un ar tās pašas pēdas ārmalu to atspēlē atpakaļ.

Savā veidā šī SenseBall bumba atgādina YoYo, kas bija ļoti populārs piecpadsmit gadus atpakaļ. Iespējams, ka šāds treniņš aizstās kādas vienības rituālu, piemēram, kā hakas deja regbijā. Interesanti, ka Metz komandas puišiem šis vingrinājums padevās ļoti sinhroni. Kā jokoja Māris Grigalis, tad varbūt Deju svētkos vajadzētu iestudēt kādu priekšnesumu ar šīm bumbām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas