VIDEO: Ekstrēmie pārgalvji iekaro Siguldas bobsleja trasi

0 komentāri

Ekstrēmo izjūtu cienītāji šodien bija sapulcējušies Siguldā, lai bobsleja trasē brauktu ar skrituļslidām, dēļiem un pat īpašiem kostīmiem ar ritenīšiem. Beton on Fire sacīkstes tiek rīkotas kopš 2009. gada, tās aizvadītas daudzās pasaules slavenās bobsleja trasēs. Sigulda ir pirmā vieta Austrumeiropā, kur pulcējas šī ekstrēma sporta veida pārstāvji.

Lielākā daļa sportistu Beton on fire brauc jau kopš pirmajām sacīkstēm vēsturiskajā Sarajevas trasē pirms sešiem gadiem, bet pieciem mūsu sportistiem šī bija debija. Lai spēkotos ar konkurentiem, nepieciešama pieredze, un to pēc organizatoru teiktā varēs gūt arī šeit pat Siguldā nākamgad.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Starp Trīs pārgalvjiem kas uzdrīkstējās ar longbordiem pieņemt Suguldas trases izaicinājumu bija arī viens latvijas pārstāvis Gustavs Gailītis, šaubas par to vai dalība sacencības ir laba ideja tomēr bijušas: “‘Protams šaubījos, pārskatīju, cik man ir laba apdrošināšana vispirms!”

Bez 3 longbordistiem startēja arī 3 buggy rollin pārstāvji, un 23 skrituļslidotāji, starp viņiem arī vienīgā drosminiece dāma siguldiete Marta Garā: ”Galvā ir jābūt ka es varu nobraukt, es nebaidos, es varu nokrist, es drošivien nokritīšu, bet es celšos un braukšu tālāk.”

Lielāko skatītāju interesi raisija Bugy rollin kostīms, ar ko arī tika atīstīti vislielākie ātrumi. Šādā tērpā dalībnieki traucās pat ar 80 kilometriem stundā. Siguldā startēja arī vīrs, kurš pirms 21 gada radīja šo ar 28 ritenīšiem klāto kostīmu – slavenais franču kaskadieris Jens Jives Blondo.

Savās pirmajās šada tipa sacīkstēs gan Gustavs gan Marta piedzīvoja krietienus, bet abi sportisti varonīgi cēlās kājas un distanci pieveica, sauvkārt pieredzējušo kunkurentu pulkā Latvijas skrituļotājs Kārlis Švalbe izcīnija sesto to vietu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas