VIDEO: Džimija Felona šovs gaumīgi izsmej NHL hokejistus

0 komentāri

Amerikāņu šovs The Tonight Show, kuru vada Džimijs Felons ļoti gaumīgi pasmējies par NHL spēlētāju izskatu. Komēdiķis pasmējās par tādām līgas zvaigznēm kā Stīvens Stemokss, Viktoru Hedmanu un citiem.

Tonight Show Superlatives rubrikā spēlētājiem tiek piedēvēti smieklīgi līdzinieki un izteicieni. Piemēram, amerikāņu komēdiķis Mirko Milleru no Sanhosē Sharks komandas nosauca šādi: “Visticamāk, noslēgs trīs gadu līgumu ar pubertāti.” Tikmēr Tampabejas Lightning zvaigzne Stīves Stemkoss nosaukt par Raiena Goslinga un Vladimira Putina mīlas bērnu. 

VIDEO: Džimija Felona šovs gaumīgi izsmej NHL hokejistus

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas