VIDEO: daiļā Lindsija Vona dzimšanas dienā sēžas pie sporta lidmašīnas stūres

0 komentāri

Lasvegasā noticis sezonas pēdējais Red Bull Air Race sacensību posms šajā sporta veidā. Uzvaru Lasvegasā izcīnīja austrālietis – Mets Hols, bet sezonas čempiona titulu ieguva cits pilots – Pols Bonhomms no Lielbritānijas.

Pēc sacensībām dalībnieki ļāva iejusties pilota lomā vienai no skatītājām – ASV kalnu slēpošanas zvaigznei – Lindsijai Vonai, kura vakar svinēja 31 dzimšanas dienu. Vona triumfēja 2010. gada Vankūveras olimpisko spēļu nobraucienā, kā arī izcīnījusi divas zelta medaļas pasaules čempionātos un četras reizes uzvarējusi Pasaules kausa kopvērtējumā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas