VIDEO: cieņa, līdzjūtība, sapratne – arī futbola zvaigznes ir tikai cilvēki

0 komentāri

Profesionāli futbolisti pelna tūkstošus un pat miljonus. Tomēr uz spēles likta sportistu veselība un privātā dzīve. Dažiem līdzjutējiem šķiet, ka sporta zvaigznes ir ļoti atšķirīgi un tiem zūd cilvēciskās iezīmes. Taču vairāki futbolisti ar savu attieksmi, cieņu, līdzjūtību un sapratni pozitīvi pārsteiguši daudzus fanus.

Tādas futbola zvaigznes kā Lionels Mesi, Krištianu Ronaldu, Neimārs, Tjagu Silva, Davids Luiss nesavtīgi palīdzējuši faniem. Cits pateicis kādu labu vārdu, samīļojis, iedevis spēles kreklu un citādā veidā licis pasmaidīt. Kāds no futbolistiem pat palīdzējis dzīvības briesmās esošajam pretiniekam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: arī futbola zvaigznes ir tikai cilvēki

Futbol Stars Are People TooRespect… Humility… Sometimes football restores your faith in humanity For more great fútbol viral videos ➡ FootbOlé

Posted by FootbOlé on pirmdiena, 2016. gada 4. janvāris

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas