VIDEO: bumbu padevēji futbolā var kārtīgi saniknot sportistus

0 komentāri

Futbolā, lai nodrošinātu ātrāku spēli un taupītu sportistus spēkus mača stadionā ir bumbu padevēji, kuri ne reti palīdzot mājinieku komandai, pāršauj pāri strīpai. Bumbu zēni izdara tieši pretējo – apaļo priekšmetu nepadod, lai futbolistiem būtu pašiem jāpiepūlas to paņemt.

Šāda rīcība, protams, saniknoja futbolistus, jo lielākoties tas redzams spēles beigās, kad mājinieku komandai ļoti vajadzīgs deldēt mača laiku. Pēcāk klubs par bumbu zēna rīcību var saņemt visai prāvu naudas sodu, jo tiek vilcināts spēles laiks. Taču arī futbolistiem jābūt uzmanīgiem un emociju uzplūdā nedrīkst fiziski aizskart spēles instrumenta padevējus, jo var saņemt sarkano kartīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: bumbu padevējiem nav nekādas cieņas pret pretinieku komandas spēlētājiem

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas