VIDEO: BMX braucēja fantastiskā īsfilma par braukšanu Losandželosā

0 komentāri

Profesionālais BMX braucējs Naidžels Silvesters izveidojis ļoti aizraujošu īsfilmu ar savu GoPro kameru. Vizuālajā baudījumā sportists salicis savas ikdienas gaitas vienā no lielākajām pasaules pilsētām – Losandželosu.

28 gadus vecais BMX braucējs izdevis jau savu otro GoPro kamera uzņemto īsfilmu. Pirmajā daļā Silvesters izbraukāja Ņujorkas ielas. Interesanti, ka sportists savās ikdienas gaitās sastapa vairākus pazīstamus cilvēkus, tostarp arī Losandželosas Lakers spēlētāju Niku Jangu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: BMX braucēja fantastiskā īsfilma par Losandželosu

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas