VIDEO: bez uzmanības nepaliksi! Seši vingrinājumi ceļā uz perfektu dibena formu

2 komentāri

Ja sapņo par tvirtu un perfektu dibenu, tad noskaties šo video ar 6 vienkāršiem vingrinājumiem, kurus vari veikt bez trenažieru palīdzības, mājās apstākļos. Skaties, atkārto un tiec pie lieliska dibena!

Pēdējā laikā stilīgi ir vingrot mājas apstākļos, atkārtojot vingrinājumus no video, kuri ir izvietoti internetā. Tu vari uzlabot savu presīti, uztrenēt kājas, rokas un citas ķermeņa daļas. Mēs tev piedāvājm noskatīties 6 vienkāršus vingrinājumus, kuri liks tavam dibenam izskatīties perfekti!

VIDEO: tiec pie perfekta dibena mājas apstākļos

 

Posted by Cosmopolitan on Wednesday, 18 November 2015

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
2 komentāri

TOP komentāri

 • Bube
  0

  Bube

  Nospiežot Play :D

  04.02.2016 19:14

 • Jm
  0

  Jm

  Kā video darbojas?

  03.02.2016 22:42

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas