VIDEO: bērnu neviltotais prieks un asaras, satiekot savus futbola elkus

0 komentāri

Katram jaunam futbolistam ir kāds spēlētājs, kuru sauc par savu mīļāko, un uzmanīgi seko sava elka gaitām. Tomēr, kāda ir bērnu reakcija, satiekot futbola zvaigznes? Profesionālie spēlētāji ir ļoti saprotoši un nereti bērniem “iedod pieci”, uzdāvina kreklu vai vienkārši velta smaidu.

Emociju gamma, kāda pārņem bērnus, ir plaša, – cits izbrīnā skatās uz futbola zvaigzni, cits neticībā saķer galvu. Dažiem sava mīļāka futbolista dāvātais krekls, skatiens vai pat apskāviens ļauj vaļu asarām. Vairāki pasaulē ļoti pazīstami futbolisti, tostarp Krištianu Ronaldu un Lionels Mesi, katru gadu ziedo prāvas naudas summas labdarībai un dažādiem bērnu fondiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: kā bērni reaģē, satiekot savus futbola elkus?

Эпичное видео: как дети реагируют на встречу со своими футбольными кумирами.Еще больше классных спортивных видео – каждый день в приложении Sports.ru:iOS: https://itunes.apple.com/ru/app/sports.ru-vse-o-futbole-hokkee/id542339626?mt=8 Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.sports

Posted by Sports.ru on sestdiena, 2015. gada 24. oktobris

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas