VIDEO: Austrālijas latvietis saliek Rubika kubu ātrāk nekā sešās sekundēs un uzvar pasaules čempionātā

0 komentāri

Austrālijas latvietis Fēliks Zemdegs triumfējis pasaules čempionātā Rubika kuba salikšanā. Sportists neticami ātri spēja atrisināt sarežģītās kombinācijas un to veikt ātrāk nekā sešās sekundēs! 19 gadus vecais puisis otrajā vietā esošo Nīderlandes sāncensi pārspēja par gandrīz divām sekundēm.

Sportists Rubika kubu salika 5, 69 sekundēs un tikai par 0,44 sekundēm atpalika no pasaules rekorda, kas pieder amerikānim Kolinam Bērnsam. Interesanti, ka Zemdegs dienā trenējoties aptuveni sešas stundas, bet tai pašā laikā dažkārt sportists ietur nedēļas garu pauzi un netrenējas vispār. Šā gada čempionātā, kas norisinājās Brazīlijā kopumā savus spēkus izmēģināja 423 dalībnieki no 41 dažādas valsts. Plašāku interviju ar sportistu lasi .

Teen wins Rubik’s cube world championships in six seconds http://dailym.ai/1Mhb3xm via Daily Mail Australia

Posted by Daily Mail on pirmdiena, 2015. gada 20. jūlijs

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas