VIDEO: arī sportā jārūpējas par stilu – beisbola komandai savs frizieris

0 komentāri

Futbolisti un basketbolisti ir starp tiem profesionālā sporta pārstāvjiem, kas ļoti lielu uzmanību pievērš savam izskatam – tostarp tetovējumiem un frizūrām. Kā izrādās – arī amerikāņu beisbola spēlētāji nav izņēmums, turklāt vienai no komandām pat ir savs frizieris, kas pirms katras spēles atsvaidzina spēlētāju izskatu.

Katru reizi, kad ASV beisbola komanda Maiami Marlins aizvada mājas spēles, tā veic interesantu rituālu – dodas pie vienības friziera. 45 gadus vecajam “matu dakterim” Hugo darba netrūkst. Lai paspētu sakopt visu komandu un tās darbiniekus, Hugo darbā ierodas sešas stundas pirms spēles. Interesanti, ka frizieris neatsaka savus pakalpojumus arī pretinieku komandai.

FOTO: beisbola komandai savs stila speciālists

VIDEO: arī sportistiem uz laukuma jāizskatās labi

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas