VIDEO: arēnā līdzjutēji raksturo Mairi Briedi un dod iesaukas

Viktorija Kamaza

Autors: Viktorija Kamaza

Sporta redaktore ar sasodīti pozitīvu attieksmi!

0 komentāri

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis naktī uz svētdienu Arēnā Rīga skaistā cīņā ar tehnisko nokautu pieveica Olanrevaju Durodolu no Nigērijas, tādējādi kļūstot par obligāto pretendentu uz Pasaules Boksa padomes čempiona jostu smagajā svarā (līdz 90,7 kilogramiem).

Sestdiena, 14. maijs, bija dažādu notikumu pilns: Latvijas hokeja izlases spēle pret Kazahstānu, Eirovīzijas dziesmu konkurss un Maira Brieža boksa cīņa. Izvēlējos pavadīt vakaru, vērojot boksa cimdu vicināšanu. Protams, ka līdzi paņēmu mikrofonu un operatoru, lai uzzinātu, kā latviešu fani raksturo Briedi, kāda iesauka viņam ir vispiemērotākā un ko latvju tauta vēl mūsu sportistam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video:

Foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas