Trūkst motivācijas? Izlasi 12 Maikla Džordana iedvesmojošos citātus!

0 komentāri
Trūkst motivācijas? Izlasi 12 Maikla Džordana iedvesmojošos citātus!
Foto: AP/ SCANPIX
Cilvēks leģenda – Maikls Džordans – savu karjeru beidza 2003. gadā. Viņš ir divkārtējs olimpiskais čempions un seškārtējs NBA čempions, kā arī ir iekļauts 50 izcilāko NBA basketbolistu sarakstā! Savas karjeras laikā Džordans priecēja skatītājus ar lieliskām spēlēm un skaistiem momentiem! Lūk, 12 Maikla Džordana citāti, kuri iedvesmos arī tevi! Foto: AP/ SCANPIXFoto: AP/ SCANPIX

1. Talants uzvar mačus, komandas spēle un intelekts – čempionātus!

1/13
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas