Tas ir skandāls: Briedis nokautē Skuteli

4 komentāri

Raidījumā Pusnakts šovs septiņos ar Jāni Skuteli viesojās latviešu bokseris Mairis Briedis, kurš jau pavisam drīz, 21. februārī, aizvadīs cīņu pret pieredzējušo dienvidafrikāņu bokseri Deniju Venteru. 

Pie Skuteļa ir viesojušies ļoti miermīlīgu profesiju pārstāvji – Linda Leen, Andris Freidenfelds, Ainars Mielavs, Intars Busulis, Renārs Zeltiņš. Šoreiz Jānis saņēma drosmi un ciemos aicināja bokseri. Mairi Briedi. Šķiet, Jānis neapzinājās visas iespējamās sekas, un, pirms nākamreiz aicinās uz studiju bokseri, septiņreiz izmērīs un tikai tad griezīs…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Spriediet paši, cik nopietns bija Maira sitiens… Bet ar dienvidafrikānieti Venteru Mairis pavisam nopietni sacentīsies par vakanto IBF starpkontinentālo jostu smagsvariem līdz 90,7 kilogramiem. Raidījumā Briedis atklāj Jānim Skutelim visas boksa nianses, par to kas šis ir par sporta veidu, cik aktuāls bokss ir Latvijā, kādas ir bokseru sajūtas pirms cīņas un cik sarežģīti ir atrast sev pretinieku!

Foto:

Savukārt šeit ir iespējams noskatīties visu epizodi ar Mairi Briedi Pusnakts šovā septiņos ar Jāni Skuteli:

1. daļa

2. daļa

3. daļa

4 komentāri

TOP komentāri

 • raimis
  +2

  raimis

  pa šejieni Bljedj...labs

  02.02.2016 23:26

 • laine
  +2

  laine

  Obligati skatisos,un par Briedi turesu ikski.

  02.02.2016 23:02

 • Mairis
  0

  Mairis

  Normāli iešķēla xD.

  13.04.2016 03:15

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas