Slavenais un skandalozais peldētājs Felpss kļūs par tēvu

0 komentāri

Slavenais un skandalozais amerikāņu peldētājs Maikls Felpss trešdien sociālajos tīklos paziņoja, ka kļūs par tēvu. Felpss tviterī un aplikācijā Instagram publicēja fotogrāfiju ar savu līgavu, bijušo skaistumkaralieni Nikolu Džonsoni, turot rokās mazus puiku peldšortus.

“Pirms astoņām nedēļām uzzinājām, ka kļūsim par vecākiem. Tagad pagājusi grūtniecības 12. nedēļa un izskatās, ka mums būs puika,” raksta peldētājs. Felpss gatavojas Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm nākamā gada augustā – apmēram trīs mēnešus pēc mazuļa nākšanas pasaulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Felpss ir 22 olimpisko medaļu ieguvējs, no kurām 18 ir zelta medaļas. Viņš ir piedalījies 2000. gada olimpiādē Sidnejā, 2004. gada Atēnu olimpiskajās spēlēs, 2008. gada olimpiādē Pekinā un 2012. gada olimpiskajās spēlēs Londonā.

Viņa plānus piekto reizi startēt nākamā gada olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro gandrīz izjauca arests par braukšanu dzērumā, kura dēļ viņam bija liegts ASV komandas sastāvā piedalīties pasaules čempionātā Krievijā. Tā vietā Felpss sacentās ASV čempionātā, kur uzrādīja labākus rezultātus nekā pasaules čempionāta uzvarētāji.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas