SKANDĀLS! Futbolists sūdzēs tiesā rotaļlietu kompāniju, jo viņa izskatā izdota nacistiska kareivja figūriņa

0 komentāri

Vakar medijus pāršalkusi vēsts, ka kāda Ķīnas rotaļlietu kompānija izveidojusi nacistiska kareivja figūriņu, kas izskatās tieši tāpat kā Vācijas izlases un Manchester United pussargs Bastians Šveinšteigers. Tas vēl nav viss – figūriņa pārdošanās izlaista ar nosaukumu “Bastians”.

Šis fakts nav paslīdējis garām pašam futbolistam, kurš tiesā cels prasību pret šo Ķīnas kompāniju. Turpretim rotaļlietu kompānija publiskojusi savu nostāju šajā jautājumā: “Tā ir pilnīga sagadīšanās, ka figūriņa “Bastians” izskatās kā Šveinšteigers. Mūsuprāt, tā izskatās visi vācieši, turklāt futbolista vārds ir ļoti populārs Vācijā.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: ziņu aģentūras AJ+ videostāsts

Nazi Doll ControversyA Chinese company made a Nazi doll that resembles Manchester United soccer midfielder Bastian Schweinsteiger. Their defense? ”We believe that all Germans look like that.”

Posted by AJ+ on ceturtdiena, 2015. gada 22. oktobris

 

VIDEO: LNT 900 Sekunžu sižets

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas