Sisē netiek izvirzīta apsūdzība Valbuenas šantāžā par intīmo video

0 komentāri

Kādreizējam Anglijas premjerlīgas komandas Liverpool franču futbolistam Džibrilam Sisē netiek izvirzīta apsūdzība sava tautieša Matjē Valbuenas šantāžā. Otrdien Sisē un vēl trīs personas tika aizturētas Valbuenas šantāžas lietā. Tiek ziņots, ka viņu īpašumā bijis intīms video ar Valbuenu un viņa partneri.

Sisē tajā pašā dienā tika atbrīvots, bet Francijas prokuratūra uz laiku aizturējusi pārējos trīs vīriešus, kuri saistīti ar šantāžu. “Francijas policija atnāca pie manis noklausīties manu viedokli šajā stāstā. Nevienu nekad neesmu šantažējis. Matjē ir mans draugs. Kad spēlējām Marseļas Olympique, es viņu vedu uz treniņiem,” teica Sisē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Tā nav nekāda veida krāpniecība. Vienkārši viņu brīdināju būt uzmanīgam. Viņš iesniedza sūdzību, kurā bija arī mans vārds. Tas arī viss,” apgalvoja Sisē. Viena no aizturētajām personām ir apsūdzēta “šantāžā un dalībā sazvērestībā” un patlaban paturēta apcietinājumā. Savukārt pārējās divas personas kopš otrdienas gaida tiesas lēmumu. Izmeklēšanai pietuvinātas personas gan apgalvo, ka ieraksta eksistence “vēl ir jāpierāda”.

Abi futbolisti laikā no 2007. līdz 2009. gadam kopā spēlēja Marseļas Olympique komandā. Tāpat viņi vienlaikus pārstāvējuši arī Francijas valstsvienību. Pašlaik Sisē spēlē Francijas aizjūras reģiona Reinjonas komandā Saint-Pierroise, bet Valbuena pārstāv Lionas Olympique vienību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas