Raimonds Elbakjans aicina meitenes būt laimīgām un nekautrēties par sevi

0 komentāri

Ghetto Games seja un aktīvā dzīvesveida baudītājs Raimonds Elbakjans Shape augusta numurā izteicies, ka sievietēs svarīgākais ir prāts, un aicināja daiļā dzimuma pārstāvēm būt laimīgām un nekautrēties par savu izskatu. Elbakjans ir liels basketbola un sporta fans, kā arī viens no Ghetto Games dibinātājiem.

“Sieviešu ārējais tēls nenoliedzami ir svarīgs, bet domāju, ka sievieti neatvairāmu dara tieši smadzenes, ” akcentē Ghetto Games vadītājs. “Cilvēkam jābūt laimīgam un priecīgam tādam, kāds viņš ir, un jāstrādā ar sevi, ja kaut kas neapmierina, jo bieži vien jau Dieviņš uzreiz visu neiedod – ir lietas, kas jānopelna.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Patiesībā tas viss – kā jāizskatās un kā ne – ir liels stereotips. Tās ir vispārpieņemtas normas, jo ikviens vīrietis vēlas priecīgu, laimīgu meiteni, ar kuru vienmēr ir “prikoļna”. Un jābeidz vienreiz kautrēties! Tev jābūt pašai, jābauda dzīve un jādzīvo tā, lai nav laika kaunēties, ” žurnālam Shape klāstīja Elbakjans.

FOTO: Raimonda Elbakjana aktīvais un aizraujošais dzīves veids

Ja vēlies izkustēties no mājas un sportot trenera uzraudzībā, Ghetto Games rīko dažādus āra treniņus. Grīziņkalna parkā ir fitnesa, ielu deju un ielu vingrošanas nodarbības. Vakara cilvēkiem patiks fitnesa nodarbības pirmdienās un ceturtdienās plkst. 19.00, savukārt rīta cilvēkiem ir iespēja otrdienās un trešdien plkst. 7.25. Ielu deju nodarbības notiek pirmdienās un otrdienās plkst. 18.00, turpretim ielu vingrošanas treniņš ir pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās un piektdienās pulksten 18.00.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas