Parodija par NBA spēlētāju reklāmu klipiem

0 komentāri

Vairumam NBA superzvaigžņu ir noslēgti ļoti ienesīgi reklāmu līgumi, kas paredz šo produktu lietošanu un reklamēšanu. Piemēram, Klīvlendas Cavaliers zvaigznei Lebronam Džeimsam sezonas alga ir apmēram 20 miljoni dolāru, bet kopā ar dažādiem reklāmlīgumiem Džeimss sezonā nopelna vairāk nekā 50 miljonu dolāru.

Amerikāņu šovs Jimmy Kimel Live! nedaudz ironizējis un parodējis NBA spēlētāju reklāmas. It kā profesionāls basketbolists Giljermo Rodrigess piedāvā iegādāties skatītājiem “Tequil-Ade“, kurš palielina sportista spējas un fizisko sagatavotību. Protams, tas ir viss ir liels joks, lai pasmietos par tiem produktiem, ko dažkārt reklamē basketbolisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas