Padoms meitenēm! Kā basketbola eksperte Sabīne savaldzināja basketbolistu!

0 komentāri

Vel tikai dažas dienas un tepat Rīgā sāksies lielais sporta notikums – Eiropas čempionāts basketbolā. Skaties.lv rādīs ne tikai sporta spēles un ekspertu komentārus, bet arī to, kas parasti paliek nepastāstīts un neparādīts, un darīs to īpašā Skaties.lv sporta korespondente Sabīne savā autorraidījumā Sabīnes bumbas.

Sabīnei ir savs favorīts Latvijas basketbola izlases rindās, un viņa grib parādīt, kas tad notiks čempionātā. Tomēr, lai labāk izprastu basketbola spēles pamatus, viņa devas uz sporta zāli, kur viņai dažus basketbola trikus nodemonstrēja Jūrmalas basketbola kluba leģionārs Endrjū Smits. Viņš gan gribēja baudīt Sabīnes kompāniju un mācīties latviešu valodu, tomēr Sabīnei  nav vaļas, jo tūlīt jau sāksies lielais basketbols.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties.lv jau rakstīja, ka basketbola eksperts Valdis Valters iepazīstināja raidījuma Overtime TV kolēģi, žurnālistu Armandu Puči ar īpašo Skaties.lv sporta korespondenti Sabīni.

Skaties.lv piedāva apskatīt visu stāstu, kā Sabīnei gāja ar Endrjū Smitu basketbola laukumā un restorānā.

Video

Tāpat mums ir daudz interesantas fotogrāfijas par to, kā tapa Sabīnes bumbu pirmā epizode! Apskati arī tās un seko līdzi! Sabīne bumbosies pamatīgi!

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas