NETICAMI: Bekhems ar 100 tūkstošu dolāru čeku pārsteidz kādu ģimeni

0 komentāri

Jaunā amerikāņu Fox šova Knock, Knock pirmajā sērijā pazīstamais futbolists Deivids Bekhems veicis kādu cēlu žestu. Futbola un modes ikona kādai ģimenei pasniedza čeku par 100 tūkstošiem dolāru. Turklāt tas nebija viss, katrs ģimenes dalībnieks saņēma par jaunam Iphone telefonam, kā arī turpmākos 10 gadus ģimenei nevajadzēs maksāt nevienu rēķinu!

Fox šova Knock, Knock princips ir tāds, ka pasaulē labi atpazīstams cilvēks dodas pie ģimenes, kurai dzīvē klājas grūti un tā ir zināma par nesavtīgo rīcību un palīdzēšanu citiem. Fox ģenerālsponsors Sprint ir tā kompānija, kas šīs dāvanas finansē. Ģimenei tas bija ļoti emocionāls brīdis, ne tikai tāpēc, ka saņēma lielo naudu, bet arī tāpēc, ka bija iespēja satikt pašu Deividu Bekhemu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas